Výměna autoskla

MK Autoservis též nabízí služby jako je výměna autoskla - rychle, za férové ceny a s profesionálním přístupem. Autosklo vyměníme u všech značek automobilů - od těch známých (škoda, volkswagen, ford, fiat, seat) až po mnohé atypické. Ať je potřeba pouze výměna čelního skla nebo jakéhokoliv jiného, vždy Vám náš autoservis podá pomocnu ruku!

Výměna autoskla

Výměna skla u auta:

  • Rychlá výměna autoskla s profesionálním jednáním
  • Vyřízení proplacení z připojištění autoskla
  • Vyřízení plnění úhrady škody z povinného ručení
  • Spolehlivé autosklo kvalitních značek
  • Výměna čelního skla, zadního i bočních skel
  • Kompletního vyřízení celé pojistné události

Rádi byste si u nás sjednali schůzku nebo máte dotaz jaká bude cena výměny čelního skla u Vašeho vozu? Zavolejte nám +420 775 258 031, případně využijte náš bezplatný poptávkový formulář. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy odhledně cen, kvality a časové náročnosti v rámci servisu konkrétního modelu Vašeho automobilu!

Výměna čelního skla

Právě čelní sklo bývá zpravidla to, které nevydrží nápor vmetených kamínků, štěrku a jiných částic z jízdy vozidel před Vámi. Proto je i v našem servisu výměna předního skla často poptávanou službou. Máme mnoho let zkušeností a používáme především skla kvalit, jaké dosahují autoskla v prvovýrobě (značky: Nordglass, AGC, Pilkington, Guardian, Saintgobain nebo originální díly).

Výměna předního skla

Samotný proces výměny trvá zpravidla kolem tří hodin v závislosti na modelu auta. Ačkoliv samotná demontáž prasklého čelního skla, instalace nového a lepení trvá kratší dobu, je poté ale nutné nechat dostatečnou časovou rezevu na vytuhnutí lepidla. Proto zpravidla není výměna autoskel službou "na počkání".

Prasklé čelní sklo

Prasklé čelní sklo u auta rozhodně není drobnou vadou a může Vám přinést řadu nepříjemností. Pokuta za jízdu s prasklým čelním sklem činí ve správním řízení pět až deset tisíc korun a odebrání pěti jízdních bodů. Dle zákona lze takovou pokutu uložit za prasklinu na čelním skle s velikostí od 20mm, pokud je v místech dosahu stěračů.

Tato definice prasklého skla je platná i pro vyřízení STK a může tak být důvodem odmítnutí schválení této kontroly. Otálení s výměnou může přinést další rizika, jelikož zmrzlá voda, prach a například vosk z mytí oken mohou prasklinu dále rozširovat.

Výměna / přezutí pneumatik

Výměna autoskla zdarma

Pokud máte k Vašemu povinnému ručení připojištění čelního skla nebo máte havarijní pojištění, poté je celá pojistná událost zdarma! Celý proces nahlášení, řešení pojistné události a doložení příslušných dokladů pro pojišťovny vyřešíme za Vás! Prasklé čelní sklo nemusí vždy nutně znamenat velké finanční náklady!

  • Nahlášení celé pojistné události
  • Řešení a komunikace s pojišťovnami
  • Doložení potřebných dokumentů
  • V závislosti na připojištění, havarijním pojištění nebo škodě z povinného ručení