Pneuservis Praha

Profesionální pneuservis na provozovně MK Autoservis - Praha 9. Rychlá výměna pneumatik za příznivé ceny jak pro osobní vozidla, tak motocykly. Pneuservis nabízí nejenom přezutí pneumatik, ale i doplňkové služby jako je kontrola tlaku v pneumatikách, huštění pneumatik či oprava pneumatik.

Pneuservis Praha

MK pneuservis nabízí:

Případné dotazy a poptávky služeb s Vámi probereme na čísle: +420 775 258 031 a to jak ohledně otázek na náš autoservis nebo pneuservis. Praha 9 a její okolí je naší hlavní lokalitou působnosti, rádi ovšem přivítáme zákazníky z celého města Praha a Střední Čech.

Profesionální pneuservis za příznivé ceny

Ať už poptáváte drobné úkony jako je oprava píchlé pneumatiky a měření tlaku v pneumatikách nebo byste po zimě rádi přezutí pneumatik na letní, MK pneuservis Vám vždy nabídne cenově dostupné řešení bez snižování kvality služeb. Disponujeme odborným vybavením a zkušenými techniky, kteří v přezouvání pneumatik a přidružených služeb pneuservisu mají léta praxe.

Výměna / přezutí pneumatik

Výměna pneumatik

Přezutí pneumatik ať už z důvodu jejich opotřebení, pořízení kvalitnějších nebo přichází povinnost zimních pneumatik (datum platnosti: od 1. listopadu 2015 do 31. března 2016), je pro nás každodenní činností. Výměna pnumatik v MK Pneuservis je časově nenáročná, cenově příznivá (viz. ceník) a díky zkušenému kolektivu také profesionální.

Kontrola / měření tlaku v pneumatikách

Kontrola tlaku v pneumatikách

Měření tlaku v pneumatikách je důležitou součástí servisu vozidla. Včasnou kontrolou pneumatik v pneuservisu lze zabránit nepřiměřenému opotřebování pneumatik, udržení jejich brzdných vlastností a zachovat spotřebu paliva (podhuštěné pneumatiky mají vliv na spotřebu při 1 BARu o 6%). Kontrola tlaku v pneumatikách tak může předejít i nežádoucím defektům jízdy jako je aquaplaning (nepřilnavost pneumatiky na vodě) či snížení přesnosti řízení.

Ceník pneuservisu

Služba pneuservisu Cena
Výměna pneumatik - plechové disky 590 Kč / auto
Výměna pneumatik - plechové disky 160 Kč / ks
Vyvážení kol - plechové disky 490 Kč / auto
Vyvážení kol - plechové disky 140 Kč / ks
Výměna pneumatik - alu disky 790 Kč / auto
Výměna pneumatik - alu disky 210 Kč / ks
Vyvážení kol - alu disky 590 Kč / auto
Vyvážení kol - alu disky 160 Kč / ks

Výše uvedený ceník pro pneuservis je orientační. Ceny za jednotlivé služby se mohou lišit dle náročnosti u konkrétního vozidla s ohledem na jeho stáří, celkový stav, stav jednotlivých dílů (pneumatiky, brzdné kotouče, disky, duše) a rozsah požadovaného úkonu.